Nasza kuchnia
Wszystkich Gości zachęcamy do korzystania z oferty gastronomicznej naszej kuchni,
która serwuje w stołówce smaczne domowe posiłki.
Nasza kuchnia

Nasza kuchnia

Nasza kuchnia zdobyła uznanie nie tylko wśród regionalnych smakoszy. Doskonałe tradycyjne menu przyrządzane jest każdego dnia. Dania tradycyjnej kuchni polskiej opartej na naturalnych surowcach to nasza karta przetargowa.

Kuchnia regionalna w skład której zaliczamy m.in. kartacze, pierogi, kiszkę ziemniaczaną, chłodnik oraz dania z ryb z mazurskich jezior to elementy wyróżniające naszą kuchnię w całym kraju. Systematycznie wprowadzamy do naszego menu również dania kuchni francuskiej oraz włoskiej.

Dania serwowane są w naszej restauracji a w okresie letnim także w naszym barze nad jeziorem gdzie dla ochłody proponujemy lody własnej produkcji.

Nasza kuchnia

Nasza jadalnia

Wszystkich Gości zachęcamy również do codziennego korzystania z oferty gastronomicznej naszej kuchni, która serwuje smaczne domowe posiłki.

Pracownia cukiernicza

Pracownia cukiernicza

Nasza pracownia jest miejscem, gdzie powstają cukiernicze dzieła sztuki, harmonijnie łączące w sobie niepowtarzalne smaki i najbardziej niezwykłe dekoracje.

Szczególną ofertę przygotowaliśmy na wyjątkową okazję jaką jest ślub.

Wiemy, że weselny tort jest dla młodej pary równie ważny jak ślubna suknia, weselny bukiet czy weselne menu, dlatego też każdy tort jest przygotowywany jako indywidualne, odrębne arcydzieło.


Wypiekamy według tradycyjnych receptur wykorzystując najwyższej jakości składniki: świeże jaja i owoce sezonowe, belgijską czekoladę i masło.

Polecamy również lody wytwarzane wg dawnych przepisów: z mleka, śmietany i owoców. Nasze wypieki i desery potrafią osłodzić zarówno codzienne zmartwienia jak i wyjątkowe chwile…

Pracownia cukiernicza

Pracownia cukiernicza

Nasza pracownia jest miejscem, gdzie powstają cukiernicze dzieła sztuki, harmonijnie łączące w sobie niepowtarzalne smaki i najbardziej niezwykłe dekoracje.

Catering

Catering

Zachęcamy również do korzystania z naszej oferty cateringowej.

Na statku, na plaży, w domu lub przydomowym ogrodzie, w specjalnym namiocie lub pod gwieździstym niebem w tych wszystkich miejscach organizujemy catering dla naszych Gości.

Polecamy Państwu pełną obsługę dostosowaną do propozycji i wymagań klienta. Podczas imprez organizowanych na zewnątrz zapewniamy nie tylko kulinaria, ale także sprzęt (namioty, stoły, ławki, zastawę i bieliznę stołową), dekorację kwiatową stołów i bufetów, oświetlenie i muzykę oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

Nasze usługi świadczymy z dużą fachowością, a stale rosnące grono zadowolonych klientów jest dla nas najwyższym dowodem uznania.

Catering

Catering

Miłośnikom biesiadowania i świętowania na łonie natury oddajemy do dyspozycji wygodne namioty bankietowe, które pozwolą bawić się nawet wtedy, kiedy pogoda tego dnia okaże się wyjątkowo kapryśna.

Bogate menu
Oferujemy menu dostosowane do indywidualnych życzeń gospodarzy
Pracownia cukiernicza
Desery, ciasta i weselne torty przygotowane w naszej pracowni cukierniczej
Profesjonalna obsługa
Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz perfekcyjną organizację
Impreza w plenerze
Możliwość organizacji imprezy w plenerze